GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE ŁABĄDKOWO

labadkowo@gmail.com
+48 691 668 159

KSIĘGA GOŚCI

Spędziłeś u nas miło czas? Zostaw wpis

Maja, Paweł, Leon30 lipiec, 2018

Cześć

Właśnie wróciliśmy z miłego tygodniowego pobytu w Agroturystyce Łabądkowo, którą z całego serca polecamy wszystkim miłośnikom przyrody.
Chwile jakie tam spędziliśmy pozwoliły zapomnieć o chaosie dnia codziennego. Bliskość jeziora tętniącego życiem, zapewniły niezapomniane chwile.
Klekot żurawi, piękne ryby na haczyku, widok łabędzi wychowujących młode, jak i chwile zgrozy kiedy to orły bieliki postanowiły zjeść na obiad jedno z młodych.
Dla tych lubiących historię i grzebanie w ziemi, też coś się znajdzie.
Na pobliskiej wyspie znajdującej się na jeziorze Gęgnowskie Wielkie (znane również jako jezioro Gęgnowo) trwają prace wykopaliskowe.
Znaleźli skarb z X wieku....
A to wszystko dzieje się za oknami Łabądkowa :)

Dziękujemy za gościnę. Wracamy we wrześniu, bo jesień na pomorzu zachwyca jak nigdzie indziej.

Paweł i Maja

Pawel30 październik, 2018

Mega wikend w Labadkowie :)

Super czas - moja zona i ja (z Melbourne w Australji), i nasi najlepsi przyjaciele ze Szczecina Mariola Edek i Krzys: wikend naprawde magiczny - rybki, jeziora, polowanie na grzyby, super facilities ze smaczna jajecznica z organicznyck kurek na sniadanko, no i przede wszytskim mega gospodarz Marek - zawsze usmiechniety, pomocny, i znawca tej pieknej okolicy Pomorza Zach od wielu lat... Marku, dziekujemy za super czas i nie mozemy sie doczekac az bedziemy znowu tam, serdeczne pozdrowionka!

Karolina25 sierpień, 2019

Gorąco polecam wypoczynek w Gospodarstwie Agroturystycznym „ Łabądkowo”. Magiczne miejsce, cudowni właściciele, przepyszne jedzonko Pani Ani, to wszystko sprawia, że chce się tam wracać! Już tęsknimy i na pewno tu jeszcze wrócimy! Serdecznie pozdrawiamy!

Robert i Renata17 lipiec, 2022

Witam.W tym,Gospodarstwie Agroturystycznym "Łabądkowo"spędziliśmy tydzień.. od 11do17 lipca 2022roku.Cóż, mogę napisać... Właściciele tej agroturystyki,spełnili, wszystkie nasze wymagania.....przytulny pokój,z osobistą łazienką,urokliwe miejsce,z pięknym krajobrazem,pobliskie jezioro,łódka, ognisko itd,do tego przepyszne jedzenie,( nie przesadzam),sympatyczni właściciele ....To wszystko, sprawiło,że nie chciało,się wracać do domu,do szarej rzeczywistości. Jeżeli, będzie, możliwość to tam wrócimy,w przyszłym roku. Pozdrawiamy.

Paulina15 lipiec, 2023

Odwiedzam Łabądkowo od 3 lat ...to mały raj na Ziemi..wspaniali gospodarze , cudowna domowa kuchnia, niesamowita atmosfera.. wszystkim bardzo polecam.
Paulina

Marta i Szymon24 lipiec, 2023

Odwiedziliśmy Łabądkowo w lipcu 2023.
Bardzo gorąco polecamy Agroturystykę - chciałam powiedzieć: dom - państwa Siemińskich. Oboje gospodarze są otwarci, życzliwi odznaczają się wielką kulturą. Zakorzenieni w tym miejscu od dawna, mogą wiele o historii okolic opowiedzieć.
Obsługa czysto turystyczna - pokoje, wyżywienie - bez zarzutu. Przyroda na miarę ludzi, a ludzie na miarę przyrody. Można tam odpocząć i fizycznie, i duchowo.
Marta i Szymon Brandtowie


Dodaj nowy wpis

Kreator strony - przetestuj