GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE ŁABĄDKOWO

labadkowo@gmail.com
+48 691 668 159

O Nas

         Na Pojezierzu Drawskim wśród pól pachnących trawą i ziołami, na skraju lasu, między dwoma jeziorami znajduje się Łabądkowo, gospodarstwo agroturystyczne i ekologiczne zarazem. Siedlisko jest kolonią wsi Łabędzie i leży nad 80ha jeziorem o trzech nazwach: Gągnowo Duże (Gęgnowo, Gęgnowskie). Wymarzone miejsce dla wędkarzy, ornitologów i miłośników pieszych wędrówek i rowerowych rajdów. 

Zapraszamy Państwa serdecznie do krainy cichej i pięknej o każdej porze roku, wierząc, że Łabądkowo wywrze na Was same pozytywne wrażenia i na stałe wpisze się w Państwa nie tylko urlopowe plany.

O miejscowości Łabędzie: 

Wieś sołecka Łabędzie znajduje się w Gminie Drawsko Pomorskie, która administracyjnie wchodzi w skład województwa zachodniopomorskiego. Geograficznie obszar gminy Drawsko Pomorskie wchodzi w skład Pojezierza Drawskiego. Okolica jest wyraźnie pofałdowana z kompleksami leśnymi i z licznymi elementami hydrograficznymi (stawy, jeziora, strumienie – rzeczki).

Wieś Łabędzie położona jest w północnej części gminy Drawsko Pom. I graniczy z gminą:
Brzeżno, Łobez i Ostrowice. Składa się ze wsi Łabędzie oraz kolonii: Nowe Łabędzie i Stare
Łabędzie. Wieś zajmuje obszar 1.478,95 ha.
Liczba ludności wynosi 412 osób, zamieszkałych w 110 domostwach. Wieś położona jest ok. 18 km na północ od Drawska Pomorskiego, usytuowana przy drodze wojewódzkiej nr 162 (Drawsko Pomorskie – Kołobrzeg). Sąsiednie miejscowości to: od północy (3,5 km) Więcław, od zachodu (3 km) Rynowo,od wschodu (4 km) Karsibór.
Kreator strony - przetestuj